e
sv

Kafes Garden

Kafes Kuruçeşme
avatar

admin

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kafes Garden:

Kafes Garden: Tarihi çınarlar altında, eşsiz bir boğaz manzarasının tadını çıkarmak bir yandan da dünya mutfağının en seçkin yemeklerini tatmak için Kafes Kuruçeşme mekanını tercih edebilirsiniz. Bu mekan tam olarak Kuruçeşme sahil yolu üzerinde yer almaktadır. Mekan 3 ana bölümden oluşur. İlk kısımda tarihi çınar ağacı altında boğaz manzaralı bir teras yer almaktadır. İkinci kısımında da taş duvarlar ve tarihi kemerlerle çevrilmiş olan, konforlu oturma gruplarıyla donatılmış kış bahçesi yer almaktadır. Üçüncü kısımda ise daha eğlenceli ve kaliteli bir zaman dilimi geçirmek içindir. Özel olarak dizayn edilen oyun salonları yer alır.  Aynı zamanda burada birbirinden farklı oyunları oynama, leziz tatlıları tatma, içecekler ve de yemekler ile oyun oynama imkanına sahip olacaksınız.

Kafes Garden Kuruçeşme

Kafes Garden Kuruçeşme

Oyun salonlarında genel olarak PS3, X-box, otomatik okey masaları, tavla, tabu, monopoly ve satranç oyunlarına yer verilmiştir. Bunun yanında ana menüde birbirinden farklı burgerler, wraplar ve de tatlılar yer almaktadır. Restoran şefi, eğitimini İngiltere Studio Cambridge’de tamamlamış olan Fatih Ülgen’dir. Aynı zamanda kişiye özel kahvaltı hazırlama imkanı da bulunmaktadır. Özellikle de hafta sonu burayı ziyaret edecekseniz mutlaka rezervasyon yaptırmanız önerilmektedir.

Kafes Garden Nerede ?

Adres : Kuruçeşme Mahallesi, Muallim Naci Caddesi, No 5, Beşiktaş, İstanbul

Özellikle sahil konumunda ikamet edenler için, boğaz hattından ilgili mekanın konumuna sıklıkla otobüs bulunmaktadır. Konum için tıklayın: Konum

Telefon : 0212 2873997

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Kafes Garden