e
sv

Doğa Harikası Naturköy Nerede ? Naturköy’e Nasıl Gidilir ?

Naturköy Manzarası
avatar

admin

 • e0

  Mutlu

 • e0

  Eğlenmiş

 • e0

  Şaşırmış

 • e0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Doğa Harikası Naturköy Nerede ?

Doğa Harikası Naturköy Nerede: Fotoğraflar ve yazılar ile ifade edilemeyecek kadar güzel olan bu mekanda, aileniz ve dostlarınız ile muhteşem bir hafta sonu geçirebilirsiniz. İki dağın eteklerinde bulunan vadiye kurulmuş Naturköy sunduğu imkanlar ve hizmet kalitesi ile müşterilerinin yüzünü güldürmektedir.

2008 yılında Sapanca’nın Mahmudiye Köyü’nde tabiatın tüm renklerini barındıran bir vadide kurulan tesis, dağların bize sunduğu doğal suyun serinliğinde, şelaleleri, ahşap evleri, kafeteryaları, yürüyüş parkurları, futbol, voleybol ve basketbol sahaları, düğün ve toplantı alanları ile hizmet vermektedir. Ayrıca kendinizi doğal yaşam alanında hissetmeniz için; ördek, tavuk, tavşan, at, kaz, güvercin, kedi, köpek vb birçok canlı sizleri karşılamakta.

Naturköy Manzarası

Naturköy Manzarası

Akdeniz ve Karadeniz ikliminin buluştuğu vadide bitki örtüsü ile yaz aylarında güneşin kavurucu sıcaklığını hissetmeyeceksiniz. Tesis kuruluşu itibariyle doğaya ne kadar duyarlı olduğunu hissettirmek için, tesis içerisinde kestancı eriği, ardıç, ceviz, çam, gürgen, orman gülü, muşmula, defne, karayemiş ve potelas gibi birçok bitkiyi barındırmaktadır.

Naturköy Konaklama:

Naturköy Konaklama

Naturköy Konaklama

Tesis konaklama için size iki farklı hizmet sunmakta. Standart ve Deluxe Bungolo evlerde geçireceğiniz zamanı uzun süre unutamayaksınız. Klima, TV, köy kahvaltısı dışında eşsiz bir manzara sizi bekliyor. Geceleri suyun verdiği huzurdan vazgeçmek zor olacak.

Tracking:

Naturköy’ün çevresinde bulunan yürüyüş parkurları güvenle tracking yapabilirsiniz. Oksijenin ciğerlerinize işlediğini hissedeceksiniz.

Midilli Turu:

Özellikle çocukların ilgisini çeken bu etkinlik, hayvanları tanımaları açısından çok önemli. Yalnız uyarmamız da fayda var bu hizmet tesise ait değildir.

Düğün, Toplantı ve Davet Organizasyonları:

Naturköy Düğün, Toplantı ve Davet Organizasyonları

Naturköy Düğün, Toplantı ve Davet Organizasyonları

Kır düğünü yapmak istiyorsanız, özellikle Naturköy’ün beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacağından emin olabilirsiniz. Aynı zamanda yeşilin her tonunu barındıran tesis, hizmet kalitesi ve kapasitesi anlamında en ideal mekanların başında geliyor.

Naturköy’e Ulaşım:

 • Sapanca’ya 5 km mesafede (10 dakika)
 • Kocaeli’ne 30 km mesafede (20 dakika)
 • İstanbul’a 165 km mesafede (1 saat 40 dakika)
 • Yalova’ya 100 km mesafede (1 saat)
 • Bursa’ya 220 km mesafede (2 saat 30 dakika)

İstanbul yönünden gelenler Sapanca Tem Batı çıkışından çıkarak, tabelalar aracılığı ile ortalama 5 km mesafede tesise ulaşabilirler. Özellikle trafik açısından sabah yola çıkmanız iyi olacaktır. İstanbul geri dönüşlerde ise öğlen veya gece geç saatte gitmeniz İstanbul’a ulaşmanız da size kolaylık sağlayacaktır.

Naturköy Konum: Konum İçin Tıkla

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Doğa Harikası Naturköy Nerede ? Naturköy’e Nasıl Gidilir ?